MEGA LIGHT 3 KBZ Зерновоз самоскидний алюмінієвий

1 рік гарантії

Тип
 • Зерновоз Самоскид
Кузов
 • алюміній із преміального профілю за технологією BENALU
Вага
 • до 6350 кг
Об `єм
 • від 26 м3 до 52 м3
Рама
 • сталева МС700
Осі
 • SAF, JOST, MEGA
Гідравліка
 • HYVA, BINOTTO
Пневматика
 • KNORR, WABCO
Товари для перевезення
 • агропродукція, будматеріали, біг-біги, вантаж на палетах.
Рік випуску
 • Виробляється за технологією BENALU з 2017 року!

Кредит і лізингові програми

Продаємо напівпричепи MEGA у кредит або лізинг. Кредит та лізинг – зручні фінансові інструменти, що дозволяють купити зерновоз, щебнєвоз, лісовоз або зчіпний пристрій для трактора без значних фінансових вкладень на початку експлуатації транспортного засобу. 

Якщо Ви підписали довгостроковий контракт, або досягли домовленостей на виконання робіт, але не маєте достатньо техніки – тоді такі фінансові інструменти саме для Вас. 

Як продавці напівпричепів MEGA, на засадах партнерства ми співпрацюємо практично з усіма банками та лізинговими установами в Україні та підбираємо фінансового партнера згідно Ваших вимог та можливостей щодо фінансування. З нами Ви отримуєте прозорі та зрозумілі складові платежів протягом усього періоду фінансування. Авансовий платіж може складати від 20 до 50% від вартості транспортного засобу, терміни на які надається фінансування - від одного року.      

Маємо досвід з реалізації техніки по Державній програмі кредитування малого та середнього бізнесу «Кредити  5-7-9%».     

 

Кредит і лізингові програми

Сервіс та гарантія

Купити зерновоз, щебневоз, лісовоз або с/г зчіпний пристрій - завдання на перший погляд нескладне, однак важливо враховувати такі фактори, як вартість володіння транспортним засобом, а значить його надійність, доступність запчастин і наявність гарантійного і сервісного обслуговування.

Ми є ексклюзивним сервіс-партнером MEGA і BENALU в Україні, а відтак здійснюємо повний комплекс з передпродажної підготовки, продажу, гарантійного та сервісного обслуговуванню даної техніки.

Будучи одним з найбільших і професійних сервісних центрів у Київському регіоні, ми є сервісом для таких брендів основних агрегатів і систем напівпричепної техніки, як SAF, BPW, WABCO, HALDEX, KNORR-BREMSE, HYVA та інші, тому у повній мірі забезпечуємо діагностику, гарантійне та сервісне обслуговування.

Гарантія на техніку MEGA становить 1 рік на конструкцію, а також гарантію на агрегати і системи - згідно регламенту виробників даних агрегатів і систем.

Здійснюємо діагностику і ремонт вісей та пневматики; регулювання співвісності вісей; узгодження гальмівних систем напівпричепа і тягача; діагностику і програмування блоків гальмівної системи; рихтування, фарбування і відновлення пошкоджених панелей кузова; зварювання алюмінію (аргон), піскоструйка і багато інших видів робіт.

Для компаній з регіонів України - сервісне обслуговування надає наша мережа партнерських організацій у всіх регіонах України.

 

Сервіс та гарантія

У вас ще є питання?

Отримати консультацію!

0 800 330 887
Наші контакти

Телефон

Час роботи

 • Пн-Пт: с 08:00 до 20:00
 • Сб-Вс: с 09:00 до 18:00

Соціальні мережі